Apgyvendinimo paslaugos

chansneakers chansneakers.store
Vietovė

Objektas / Adresas

Tel. nr. / el.paštas / interneto svetainė

Aprašymas
Šilalė

Šilalės svečių namai

J.Basanavičiaus g. 4

Mob. +370 614 33509 /

navardauskas012@gmail.com /

https://www.kvedarsta.lt/paslaugos/sveciu-namai

 

Svečių namai

Maironio g. 22

Mob. +370 687 49389  

Nakvynės ir paslaugų vieta "Muontis"

J. Basanavičiaus g. 3

Mob. +370 652 73355

Facebook - Muontis

Įsikūrę nuo 80-ųjų metų populiaraus miesto restorano “Medvėgalis” erdvėje. Būtent todėl pavadinime užkoduotas lotyniškas žodis “monte” (liet. kalva), kuris yra sužemaitintas pagal tarmės skambesį, taip sukuriant naują unikalų pavadinimą bei įprasminant lokaciją ir unikalumą.
Lengvai pasiekiami nuo pagrindinės autostrados Vilnius- Klaipėda. Vos 8km ir jūs jau Šilalėje.
Misija - kurti estetiškai jaukią ir saugią atmosferą kiekvienam svečiui.
Kaltinėnai

A. Bartašiaus kaimo turizmo sodyba, Likrantė

(Gineikių k., Kaltinėnų sen.)

(8~449) 43546

Mob. +370 685 64816 /

likrante@gmail.com /

Facebook - Poilsio kiemas „Likrantė“

Konferencijos, proginės šventės; Vandens sporto inventoriaus nuoma; Sporto aikštynai (krepšinio, tinklinio, futbolo); Vaikų žaidimo aikštelės; Važinėjimasis rogutėmis; Žvejyba žiemą ir vasarą; Muzikos aparatūra; Pirtys (2) (35-40žm)

R. Jakšto kaimo turizmo sodyba (Kaltinėnai)

Mob. +370 687 37765 / eglejakstaite@gmail.com /  

Kavinė-motelis „Krantas“

(Autostrada Klaipėda - Kaunas 86 km) (Labardžių k., Kaltinėnų sen.)

Mob. +370 698 32474

http://www.1588.lt/imone/krantas-kavine-juozo-kacinsko-imone-autostrada-klaipeda-kaunas-86-km-kavine-viesbutis-motelis-dusas-vairuotojams

Viešbutis - motelis, 3 kambarių (2-viečiai) su bendrais patogumais: wc, dušas. Nuoma.
Atskiras dušas vairuotojams.
Automobilių stovėjimo aikštelė.
Traksėdis
Kaimo turizmo sodyba Ginto sodyba. 
Nevočių k., (Traksėdžio sen).

Mob. +370 686 96735  

http://www.gintosodyba.lt/

Facebook - Nevočių sodyba

Salė šventėms 50 vietų ir 100 vietų, maitinimas, miegami kambariai 8, miegamų vietų 20, cd, mp3 grotuvai, TV,  DVD grotuvai, vidaus ir lauko židiniai, šašlykinė, iešmai, indai, žvejyba, pirtis 10 vietų, vandens pramogos-keturvietė valtis, vandens dviratis, pavėsinė, terasa, uždara teritorija, tinklinio aikštelė, krepšinis, stalo tenisas, patalynė, rankšluosčiai, tualetai, dušai.
Piligrimo užeiga, kaimo turizmo sodyba Kuodaičių k., Traksėdžio sen., Šilalės r. Vilnius-Klaipėda (238 km).

Mob. +370 615 62299 /

m.kalnikas@yahoo.com

https://www.info.lt/imones/Piligrimo-u%C5%BEeiga/2119343

Motelis-kavinė, įsikūrusi prie magistralės Vilnius-Klaipėda. Jauki aplinka, netoli miškas, įžuvinti tvenkiniai. Kavinė - motelis su pirtimi, vasarą veikia lauko kavinė. Motelis 20 vietų. Yra penki dviviečiai kambariai su visais patogumais. Visuose numeriuose rasite televizorius.
Kambario kaina parai 20-50 eu(pusryčiai už papildomą kainą).
Automobilius nemokamai pasistatysite privačioje aikštelėje.
Palangos tarptautinis oro uostas yra už 81 km nuo „Piligrimo užeigos“.

Pajūris

Birutės ir Kęstučio Tarvydų kaimo turizmo sodyba – parkas

(Jomantų k., Pajūris)

Mob. +370 686 73475, +370 615 17457

tarvydask@gmail.com /

www.tarvydusodyba.lt

Pirmasis - pagrindinis pastatas, kuriame įrengti 12 miegamųjų kambarių. Juose galima apgyvendinti apie 60 žmonių. Iš visų miegamųjų - 6 kambariai yra dviviečiai/triviečiai su patogumais, o likusiems priskiriami bendri dušai ir tualetai. Erdvi pobūvių salė gali priimti iki 100 svečių.                  

Antrasis pastatas - tai atskirą įėjimą turinti konferencijų salė. Tai mokymas, seminarams ar verslo susitikimams paruošta patogi vieta, su visa reikalinga konferencine įranga. Konferencijų salė talpina iki 200 įmonių.                                        Pagrindinės sodybos veiklos - apgyvendinimas, maitinimas ir renginiai.

Šerpyčių sodyba Jūra, kaimo turizmo sodyba (Jūros g. 8, Pajūris)

Mob. +37065791330 /

info@serpyciusodyba.lt,

petronele.serpytiene@yahoo.com

www.pajuriosodyba.lt

Sodyba ant vaizdingos upės Jūros kranto. Sodybos teritorija - 70 arų. Yra patogus privažiavimas, medinių rąstų rusiška pirtis, miegamieji name. Taip pat dušai, tualetai, šalto vandens mini baseinas, elektrinė viryklė, šaldytuvas, indai, šašlykinės. Galima važinėtis keturviečiu dviračiu. Lauke yra tinklinio aikštelė, pavėsinės, sūpynės.                                                          
-Miegamų vietų: 25
-Vietų šventėms: 30
-Vietų be nakvynės: 80
-Kainos pagal susitarimą.

Dianos ir Tomo Rupšių sodyba, stovyklavietė, Palaivio km., Pajūrio sen. Šilalės r.

+370 610 38708, +370 682 35706 /

mokytojadiana@gmail.com

www.palaivis.lt
 

Ramiame slėnyje, ties lieptu, apsupta Jūros vingio yra D. ir T. Rupšių sodyba ir privati poilsiavietė. Čia puiki vieta pradėti ar baigti žygį baidarėmis. Erdvioje poilsiavietėje ant Jūros kranto, šimtamečių ąžuolų apsuptyje įrengtos penkios pavėsinės. Tai vieta tiems, kurie pasiilgo gaivaus oro, žavingo kraštovaizdžio, žaliuojančio miško, švaraus upės vandens, kurių širdys suspurda nuo laužo liepsnos, kurių negąsdina nakvynė palapinėse.
Laukuva Paršežerio stovyklavietė, Ežero g. 20, Požerė, Laukuvos sen., Šilalės r.

Mob. +370 628 65806, +370 615 12951

info@parsezeriostovyklaviete.lt /

www.parsezeriostovyklaviete.lt

 

Vasaros nameliai – Atvykusiems gali pasiūlyti apsigyventi aštuonviečiuose nameliuose. Namelyje yra šaldytuvas, virdulys, stalas, kėdės, lovos, patalynė, gyvenantiems siūlome bendra virtuvę, WC ir dušus. Mėgstantiems vakaroti lauke, prie namelio įkurti lauko baldai.

Palapinės – mėgstantiems gyventi tikroje gamtoje, yra vietos skirtos palapinėms.

Kemperiai – keliaujantiems siūlo užsukti ir atsikvėpti Paršežerio stovyklavietėje, pasinaudoti bendrais WC ir dušais. Pasimėgauti mūsų siūlomomis pramogomis ar tiesiog pailsėti gražiame gamtovaizdyje.

Jūsų patogumui, gali pasiūlyti šašlykines, iešmus, malkas, vietoje esančioje parduotuvėje galėsite įsigyti maisto ir gėrimų.

Kaimo turizmo sodyba "Mėlynoji banga", Beržlaukio g. 3, Bagdonavo k., Laukuvos sen., Šilalės r.

Mob. +370 687 98682 /

birute.romass@gmail.com /                                                                   Facebook - Kaimo Turizmo Sodyba "Mėlynoji Banga" /

 

Sodyba „Mėlynoji banga“- gražiosios gamtos, vandens bei laukinės gyvūnijos globojama vienkiemio sodyba, užimanti 5 ha plotą. Tai nuošali vieta nuo miesto šurmulio, pašalinių žmonių, patogiai pasiekiama nuo automagistralinio kelio Klaipėda-Vilnius. Todėl ši vieta ideali švęsti vestuves, jubiliejus ar bet kurią kitą šeimos šventę. Puiki vieta abiturientų išleistuvėms, įmonių organizuojamiems renginiams, konferencijoms, mokymams, sąskrydžiams sveikatingumo stovykloms ar šiaip ramiam poilsiui ar laisvalaikiui praleisti. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį mūsų sodyboje „Mėlynoji banga“ galėsite paplaukioti su valtimi ar vandens dviračiu, galėsite pažaisti krepšinį arba tinklinį. Vaikai galės mėgautis sūpynėmis. Patogumui rengtas ir maudymosi paplūdimys su smėlėta pakrante. Pokylių - konferencijų salė talpinanti iki 200 sėdimų vietų. Miegamieji kambariai – jaukūs, šilti kambariai, minkštos plačios lovos kokybiškam Jūsų poilsiui, kuriuose galės ilsėtis iki 120 žmonių

Kvėdarna

Alfonso sodyba.

Jauniaus g. 13A, (Kvėdarna)

Mob. +370 659 31414 /

http://www.kaimai.lt/sodyba/alfonso/

 

Vieta, kurioje galite atšvęsti vestuves, jubiliejus, krikštynas, gimtadienius rengiame įmonių renginius, klasės susitikimus. Uždara teritorija , automobilių stovėjimo aikštelė , pokylių salė iki 60 asmenų, nakvynė
Stovyklavietė Dobilų slėnis su nameliais, Padievaičio km., Kvėdarnos sen. Šilalės r.

Mob. +370 699 75546, +37065226904 /

www.turistauk.lt

Stovyklavietė Dobilų slėnis su nameliais ir pavėsinėmis. Viskas vienoje vietoje be tarpininkų:stovyklavietėje rezervuojama pavėsinė su lauko baldais ir šalia įrengta laužaviete; vieta palapinių statymui; nakvynė nameliuose; dviviečių ir vienviečių baidarių nuoma, Jūros upės baidarių maršrutai, mobili pirtis.

Šilalės k. seniūnija

Rimkų slėnis

(Biržų Lauko kaimas, Šilalės raj.)

Mob. +370 658 22785

Facebook - Rimkų slėnis

Tai vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, gupiokų, bendradarbių susitikimus ir visas kitas šventes, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.
Čia surasite pokylių salę su pirtimi ir antrą pastatą, kuriame yra dvi pokylių salės. Vestuvių metu nuomojami abu pastatai, kuriuose yra apie 50 miegamų vietų. Sodyba tik 2 km nuo Šilalės miesto centro, gražiame Biržų Lauko k., ieškantiems privatumo poilsiui ar savo šventei, vertinantiems natūralų gamtos grožį.