Respublikinis klojimo teatrų festivalis „PRI KLIETELIS“ 2019

Pen, 05/03/2019 - 09:00

Kviečiame !

13.00 – 13.30 – Festivalio atidarymas.

13.30 – 14.15 – VšĮ „Stalo teatras“ Vilnius. „Eglė žalčių karalienė“ pagal lietuvių liaudies mitą, režisierė Saulė Degutytė, kompozitorė Snieguolė Dikčiūtė.

14.25 – 15.00 – Šilalės r. Kaimų bendruomenės „Saulietekis“ mėgėjų teatras „Paplepys“. Amerikos rašytojo Blooklyn dramos vaizdelis „Valkata“, režisierė Danguolė Šerpetauskienė.

15.10 – 15.40 – Biržų r. Kučgalio bendruomenės teatriukas. Marijos Alytienės komedija „Kurčias žentas“, režisierė Janina Einorienė.

16.00 – 16.45 – Kupiškio r. kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salės mėgėjų teatras „Dvarėlis“. Aleksandro Tarasovo komedija „Nesusipratimas dėl kelnių“, režisierė Violeta Laucienė.

17.00 – 17.40 –
Raseinių r. kultūros centro Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“. Pagal Edmundą Untulį „Čerauninkės eksperiments“, režisierė Birutė Greicienė.
17.50 – 18.30 –
Skuodo kultūros centro Žemaičių teatro jaunimo grupė. Edmundo Untulio jaunimo aistrų komedija „Jouks pru ašaras“, režisierius Edmundas Untulis.
19.00 – 21.00 –
Komisijos įžvalgos.
Apdovanojimai.
Vakaronė su ansambliu „Jonis“ – „Mano kaime lyja lietūs“.

Nuo 14.25 val. veiks edukaciniai užsiėmimai vaikams ir jaunimui „Pirštukų teatras“, lipdymas iš modelino „Medalių kūrimas“, kuriuos ves Savanoriai: Šilalės atviro jaunimo centro „Pulsas“ ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos „Jaunieji maltiečiai“:

Tarp spektaklių gerą nuotaiką palaikys ir nuobodžiauti neleis Klaipėdos r. Veiviržėnų kultūros centro Judrėnų skyriaus humoro grupė „Skardis“, vadovė Vilija Norvilienė ir Šilalės r. kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Šilojus“, vadovas Aivaras Šimkus.
Festivalio vedėja SONETA BŪDVYTIENĖ.
Festivalio metu veiks amatų mugė, lauko prekyba.
Nemokama žolelių arbatą vaišins Šilalės r. sav. visuomenės sveikatos biuras.
Organizatorius:
Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro Kvėdarnos kultūros namai

Partneriai:
Šilalės rajono savivaldybė, Kvėdarnos seniūnija, Šilalės r. sav. kultūros centras, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus, Šilalės r. Kaimų bendruomenė „Saulietekis“, Kelmės mažasis teatras, Kupiškio r. sav. kultūros centras.

Rėmėjai:
Lietuvos kultūros taryba, Šilalės rajono savivaldybė, Kvėdarnos seniūnija, UAB „Kvėdarsta“, UAB „Lankmelita“, UAB „Danrima“, A.Rupšlaukio IĮ, UAB „Para-1“, AK PAPYNAUJIS, IĮ „Saldeta“, UAB „Kvėdarnos prekyba“, UAB „Statomenas“, Baublių ekologinis ūkis, Zofijos Ruikienės įmonė, ūkininkai Inga ir Vygantas Jokubaičiai, ūkininkai Zita ir Antanas Jovaišai, ūkininkai Gražina ir Arvydas Ligučiai, ūkininkai Nijolė ir Valentinas Jurgučiai.

Informacinis rėmėjas:
Šilalės rajono laikraštis „Šilalės artojas“

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir viešinamas teisės aktų nustatyta tvarka