Šilalės kraštas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“

Ket, 01/30/2020 - 09:50

Praėjusią savaitę, sausio 24-26 d. nušurmuliavo didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020”. Šių metų paroda dedikuota sveikatingumo turizmui.

Šiais metais Tauragės apskritis: Šilalė, Tauragė, Jurbarkas ir Pagėgiai pristatė jungtinį projektą "Karšuvos žiedas", kuris kvietė lankytojus keliauti lėtai, mėgautis ir atrasti vis naujų dalykų, kurių skubant nepamatome.

Užsukusieji prie stendo domėjosi ne tik 'Karšuvos žiedo" projektu, bet ir kitais Šilalės krašto lankytinais objektais, kaip Drungeliškės koplyčia koplyčioje, Pajūrio ir Paršežerio Stovyklavietės rekreacinės zonos, Stasio Girėno muziejus, Girdiškės Šv. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia ir žinoma garsiaisiais Baubliais bei kitais objektais, o pasitelkus į pagalbą 3D akinius buvo galima po visas šias vietas pasivaikščioti virtualiai. Lankytojus taip pat kvietėme dalyvauti viktorinoje atsakant į klausimus apie Šilalės kraštą ir laimėti simbolinius prizus. Antrąją parodos diena prie mūsų prisijungė Varnių regioninio parko darbuotojai, kurie pristatė Varnių regioninio parko Gamtos mokyklą, joje organizuojamas veiklas ir įvairiausius renginius.

Ačiū visiems, kas aplankėte mus! Laukiame atvykstant į Šilalės kraštą!

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/patriotumiestas/?modal=admin_todo_tour

Nuotraukos Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejaus, R. Vaitkaus, R. Janavičiūtės