Virtualus Šilalės krašto turas

chansneakers chansneakers.store
Ant, 10/01/2019 - 00:00

Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus siekdamas inovatyvumo ir modernumo pateikė ne vieną projektą Lietuvos kultūros tarybai. Šiais metais buvo finansuotas projektas „Virtualus Šilalės krašto gidas: istorija ir kultūra“. Projektu siekiama - inovacijų pagalba gerinti muziejaus ekskursijų bei edukacinių užsiėmimų veiklas, ir kitus muziejuje organizuojamus renginius. Pritaikant įvairaus amžiaus grupių ir specialiųjų poreikių lankytojams, supažindinant juos su Šilalės kraštu, istorija, kultūra, buvo atsižvelgta į pageidavimus ir pritaikymo galimybes. Tikimės, kad projektas sudomins ne tik mūsų kraštiečius, bet ir svečius iš kitų šalių. Kadangi projekto aprašai pateikiami anglų ir vokiečių kalbomis. Projekto įgyvendinimas truko nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio.
Virtualus Šilalės krašto gidas talpina reikalingą informaciją, tai pirmiausia virtualų turą po Šilalės kraštą, kuris susideda iš paukščio skrydžio ir 360 laipsnių nuotraukų, kurių pagalba galime aplankyti žymiausius Šilalės krašto objektus. Taip pat edukaciniams užsiėmimams, ekskursijoms reikalingos pateiktys, nuotraukos ir vaizdo įrašai. Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejaus eksponatų nuotraukų galerijos bei edukacinis žaidimas su klausimais.
Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus laukia visų smalsių, norinčių pažinti ar prisiminti Šilalės krašto istoriją bei norintys kitaip keliauti po Šilalės kraštą.
Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Šilalės rajono savivaldybė

 

Nuoroda į virtualų turą - https://www.gidas360.lt/hmd/silalemuseum/custom/