Advento vainiko konkurso apdovanojimo ceremonija

Gruodžio 6 dieną Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje vyko Advento vainiko konkurso apdovanojimo ceremonija, kurioje apdovanoti 4-jo Advento vainiko konkurso nugalėtojai. Sveikinimo žodį tarė viena iš komisijos narių ŠVSM direktorė Soneta Būdvytienė, taip pat Šilalės r. sav. kultūros centro atstovė kultūros projektų vadovė/Koncertų (spektaklių) organizatorė Guoda Juškaitė.

Prizinės vietos suaugusiųjų kategorijoje: I vieta – JUZEFA JURKUVIENĖ II vieta – RASA PANGONIENĖ II vieta – JOVITA KARINAUSKIENĖ III vieta – INGA BERNOTIENĖ III vieta – LEONIDA PAALKSNIENĖ DIPLOMAS už originalumą – LAIMA PETKEVIČIENĖ Prizinės vietos vaikų kategorijoje: I vieta – ROKAS MIKUTAVIČIUS II vieta – ŠILALĖS LOPŠELIO – DARŽELIO „ŽIOGELIS“ NYKŠTUKŲ GRUPĖ III vieta – ŠILALĖS R. PAJŪRIO STANISLOVO BIRŽIŠKIO GIMNAZIJOS IKIMOKYKLINĖS „MEŠKUČIŲ“ IR „BITUČIŲ“ GRUPĖS Prizinės vietos kolektyvų, įstaigų kategorijoje: I vieta – NERINGA EITUTIENĖ Šilalės r. sav. kultūros centro Kaltinėnų kultūros namų koncertų(spektaklių) organizatorė II vieta – LAUKUVOS MIESTELIO BENDRUOMENĖ II vieta – ŠILALĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS LAUKUVOS KAIMO FILIALAS III vieta – DARBO PARTIJA (ŠILALĖS SKYRIUS) III vieta – Šilalės r. sav. socialinių paslaugų namų socialinės globos centras DIPLOMAS Už originalumą – ŠILALĖS R. SAV. VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS PAJŪRALIO KAIMO FILIALAS DIPLOMAS už išradingumą Šilalės rajono savivaldybės socialinių paslaugų namų Pajūrio paramos šeimai padalinys „Draugystės šeimyna“ DIPLOMAI už aktyvumą (pateikusiems konkursui daugiausia vainikų)1. Rima Janušauskienė – 4 vainikai 2. Kvėdarnos rankdarbių studija – 4 vainikai 3. Alma Šimkuvienė – 3 vainikai.

Renginio metu dainavo Šilalės r. sav. kultūros centro moterų ansamblis „Kuplė“, vadovė Laima Saročkienė.