Pristatyta Robertos Pocienės popierinių gėlių paroda

By 2020-09-0916 lapkričio, 2020Parodos

Rugsėjo 7 dieną Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus pasipuošė nevystančiomis gėlėmis, buvo pristatyta pajūriškės Robertos Pocienės autorinė popierinių gėlių paroda.   

Atvykę į parodą išvysite popierines gėles tai – rožių, saulėgrąžų, aguonų, bijūnų bei kitų gėlių žiedų kompozicijas. Kuriant popierines gėles R. Pocienė naudoja kelių spalvų Itališką krepinį popierių ir dekoravimo priemones. Kiekviena gėlė, kiekvienas jos žiedlapis atlieka savo vaidmenį, visos detalės kruopščiai sudėliotos lyg vientisa spalvinga dėlionė. Autorė  ne tik kuria ir gamina nuostabias gėles, bet ir dalinasi savo žiniomis edukacinių užsiėmimų metu.

Pristatydama savo parodą R. Pocienė pasidalino atlikimo technikos subtilumais. Diskutavo su susirinkusiais kūrybos gerbėjais. Autorė sakė:- „Galiu įvardinti net tikslią datą kada pradėjau šią veiklą liepos 6 d., nes tai buvo vienos mažos mergaitės gimimo diena, kuriai reikėjo ypatingos dovanos. Pirmosios didelės gėlės buvo dovanotos mažajai Liepai“.

Pasveikinti atvyko Šilalės rajono socialinių paslaugų namų direktorius Gediminas Raudonius, kiti kolegos, autorės šeima, kūrybos gerbėjai, taip pat gražių linkėjimų negailėjo muziejaus direktorė Soneta Būdvytienė.

Parodos pristatymo metu muzikinę programą susirinkusiems dovanojo Šilalės r. sav. kultūros centro instrumentalistas / renginių vedėjas Alvydas Juodviršis.

Popierinių gėlių paroda  veiks iki spalio 10 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje.