Kauno dailės gimnazijos 6 klasės mokinių kūrybinės praktikos darbų paroda!

By 2023-07-03Parodos

Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus eksponuojama Kauno dailės gimnazijos 6 klasės mokinių vasaros praktikos darbai. Kiekvienais metais, birželio mėnesį mokiniai kartu su mokytojais palieka klases ir išvyksta dviem savaitėm į plenerą. Esant geroms gamtinėms sąlygoms, piešiama lauke, stebint supančią gamtą ir miestų bei gyvenviečių architektūrą įvairiose Lietuvos vietovėse. Esant prastam orui, lankomos bažnyčios, muziejai ir piešiama juose.
Šią vasarą šeštokai svečiavosi Aukštadvario apylinkėse. Nuostabi gamta Aukštadvario tvenkinio pakrantėse, įspūdinga architektūra Domininkonų vienuolyno teritorijoje, medžių šešėliuose skendintis senas dvaras ir kiti motyvai įkvėpė jaunuosius dailininkus. Dauguma tapybos darbų atlikti guašo technika, o spalvoti piešiniai su aliejinėmis pastelėmis arba minkštomis piešimo priemonėmis-kreidelėmis, angliukais. Plenerą mokiniai užbaigė Kaune. Parodoje matysite ir Kauno senamiesčio, Laisvės alėjos vaizdus.
Mokiniams darbus kurti padėjo dailės mokytojos Dalia Čepulienė-Lovčikaitė, Virginija Katkevičiūtė, Beata Smalakienė, Rasa Žmuidienė.
Paroda veiks iki rugpjūčio 1 dienos.

Maloniai laukiame atvykstant!