Apgyvendinimo paslaugos

Vietovė

Objektas / Adresas

Tel. nr. / el.paštas / interneto svetainė

Aprašymas
Šilalė

*Nakvynės namai

J.Basanavičiaus g. 4

Mob. +370 614 33509 /

https://www.kvedarsta.lt/paslaugos/sveciu-namai

Nakvynės namai Šilalėje: dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariai bei šeimyniniai liuksai.

**Viešbutis (3 žvaigždutės) „Muontis“

J. Basanavičiaus g. 3, Šilalė

Mob. +370 652 73355 /

info@muontis.lt  /

Facebook – Muontis /

https://muontis.com/lt-lt

 

! Kambarį galite rezervuotis ir per www.booking.com

Įsikūrę nuo 80-ųjų metų populiaraus miesto restorano “Medvėgalis” erdvėje. Būtent todėl pavadinime užkoduotas lotyniškas žodis “monte” (liet. kalva), kuris yra sužemaitintas pagal tarmės skambesį, taip sukuriant naują unikalų pavadinimą bei įprasminant lokaciją ir unikalumą.

Lengvai pasiekiami nuo pagrindinės autostrados Vilnius- Klaipėda. Vos 8km ir jūs jau Šilalėje.

Misija – kurti estetiškai jaukią ir saugią atmosferą kiekvienam svečiui.

Kaltinėnai

*Poilsio kiemas „Likrantė“

Gineikių k., Kaltinėnų sen.

Mob. +370 650 43491 /

Facebook – Poilsio kiemas „Likrantė“

Konferencijos, proginės šventės; Vandens sporto inventoriaus nuoma; Sporto aikštynai (krepšinio, tinklinio, futbolo); Vaikų žaidimo aikštelės; Važinėjimasis rogutėmis; Žvejyba žiemą ir vasarą; Muzikos aparatūra; Pirtys (2) (35-40žm)

R. Jakšto kaimo turizmo sodyba

Kaltinėnai, Šilalės raj.

Mob. +370 687 37765 /

eglejakstaite@gmail.com /

Pobūvio salė 60 – čiai žmonių. Muzikos aparatūra, pirtis, žvejyba, vaikų žaidimo aikštelė.Turistai gali apsistoti su palapinėmis.

Kavinė-motelis „Krantas“

(Autostrada Klaipėda – Kaunas 86 km) Labardžių k., Kaltinėnų sen.

Mob. +370 698 32474

http://www.1588.lt/imone/krantas-kavine-juozo-kacinsko-imone-autostrada-klaipeda-kaunas-86-km-kavine-viesbutis-motelis-dusas-vairuotojams

Viešbutis – motelis, 3 kambarių (2-viečiai) su bendrais patogumais: wc, dušas. Nuoma.
Atskiras dušas vairuotojams.
Automobilių stovėjimo aikštelė.
Traksėdis

Kaimo turizmo sodyba Ginto sodyba. 

 

Nevočių k., Traksėdžio sen.

Mob. +370 686 96735  /

navardauskas012@gmail.com /

http://www.gintosodyba.lt /

Facebook – Nevočių sodyba

Ginto Navardausko sodyba įsikūrusi Šilalės rajone, Traksėdžio sen. Nevočių kaime.  Nevočiai- kaimas, kuris randasi 5 km nuo Šilalės miesto. Labai jauki vieta poilsiui ir pramogoms, įžuvintas  tvenkinys.

Salė šventėms 50 vietų ir 100 vietų, maitinimas, miegami kambariai 8, miegamų vietų 20, cd, mp3 grotuvai, TV,  DVD grotuvai, vidaus ir lauko židiniai, šašlykinė, iešmai, indai, žvejyba, pirtis 10 vietų, vandens pramogos-keturvietė valtis, vandens dviratis, pavėsinė, terasa, uždara teritorija, tinklinio aikštelė, krepšinis, stalo tenisas, patalynė, rankšluosčiai, tualetai, dušai.

**Piligrimo užeiga, kaimo turizmo sodyba

Kuodaičių k. 3, Šilalės r.

Mob. +370 615 62299 /

uabmyga@gmail.com /

https://www.info.lt/imones/Piligrimo-u%C5%BEeiga/2119343 /

Motelis-kavinė, įsikūrusi prie magistralės Vilnius-Klaipėda. Jauki aplinka, netoli miškas, įžuvinti tvenkiniai. Kavinė – motelis su pirtimi, vasarą veikia lauko kavinė. Motelis 20 vietų. Yra penki dviviečiai kambariai su visais patogumais. Visuose numeriuose rasite televizorius.
Kambario kaina parai 20-50 eu(pusryčiai už papildomą kainą). 
Automobilius nemokamai pasistatysite privačioje aikštelėje.
Palangos tarptautinis oro uostas yra už 81 km nuo „Piligrimo užeigos“.
Pajūris

*Birutės ir Kęstučio Tarvydų kaimo turizmo sodyba – parkas

Jomantų k., Pajūrio sen.

Mob. +370 686 73475, +370 615 17457

tarvydask@gmail.com /

www.tarvydusodyba.lt

Tarvydų sodyba – tai natūralioje gamtoje esanti sodyba, kuri puikiai tinka įvairiems susibūrimams: rengti seminarus ar įmonės šventes, organizuoti šeimos šventes. Sodybos teritorija ~3 ha:  sodyba įkurta prie tvenkinio; erdvioje teritorijoje yra įrengtos pavėsinės; tinkama vieta žaisti lauko žaidimams (futbolui, tinkliniui); laužavietės, lauko židiniai; galimybė stovyklauti su palapinėmis; automobilių aikštelė (~50 vietų). Sodybos vidus: dvi nuomojamos salės su kondicionieriais;  teikiamos maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos (iki 100 žm.);  aptarnavimo paslaugos;  baras;  rusiška pirtis talpinanti ~10 žm.

*Pajūrio sodyba, kaimo turizmo sodyba

Jūros g. 8, Pajūris

Patalpų ir pirties nuoma kreiptis: +37065791330 /

Baidarių, kubilo nuoma kreiptis: +37062229631 /

info@serpyciusodyba.lt /

petronele.serpytiene@yahoo.com /

www.serpyciusodyba.lt

Sodyba ant vaizdingos upės Jūros kranto. Sodybos teritorija – 70 arų. Yra patogus privažiavimas, medinių rąstų rusiška pirtis, miegamieji name. Taip pat dušai, tualetai, šalto vandens mini baseinas, elektrinė viryklė, šaldytuvas, indai, šašlykinės. Galima važinėtis keturviečiu dviračiu. Lauke yra tinklinioaikštelė,pavėsinės,sūpynės.
-Miegamų vietų: 25
-Vietų šventėms: 30
-Vietų be nakvynės: 80
-Kainos pagal susitarimą.

Dianos ir Tomo Rupšių sodyba, stovyklavietė,

Palaivio km., Pajūrio sen. Šilalės r.

+370 610 38708, /

nerius12345678@gmail.com /

https://palaivio-poilsiaviete.business.site

Ramiame slėnyje, ties kabančiu tiltu, apsupta upės Jūros vingio, tarp šimtamečių ąžuolų yra D. ir T. Rupšių sodyba ir privati Palaivio poilsiavietė. Čia įrengtos penkios pavėsinės, 10-ties nakvynės vietų namelis, tinklinio ir futbolo aikštelės, lauko tuoletai, laužavietės, šašlykinės. Galima sušilti pirtelėje ar kubile bei papramogauti žaidžiant dažasvydį. Čia puiki vieta pradėti ar baigti žygį baidarėmis. Erdvi teritorija tinka sąskrydžiams ar giminių susitikimams. Aplink gali sutilpti kad ir šimtas palapinių.  Tai vieta tiems, kurie pasiilgo gaivaus oro, žavingo kraštovaizdžio, žaliuojančio miško, upės čiurlenimo, laužo šviesos.

*Dovydo stovyklavietė, trumpalaikio apgyvendinimo paslauga,

Visdžiaugų k., Pajūrio sen., Šilalės r.

+370 696 57280 /

Facebook – Dovydo Stovyklavietė

Dovydo stovyklavietė su nakvyne – Šilalės rajone, Visdžiaugų kaime ant Jūros upės kranto įkurta šeimos sodyba priims kiekvieną, ieškantį nakvynės po plaukimo Turistauk.lt baidarėmis upe Jūra. Siūloma nakvynė nameliuose, apgyvendinimas sodybos name, pirtis, kubilas, vieta palapinių statymui, maitinimas. Vietos čia ras mėgstantys ir ramų, ir aktyvų poilsį.
Laukuva

Paršežerio stovyklavietė,

Ežero g. 20, Požerė, Laukuvos sen., Šilalės r.

Mob. +370 628 65806, +370 615 12951

info@parsezeriostovyklaviete.lt /

www.parsezeriostovyklaviete.lt

Vasaros nameliai – Atvykusiems gali pasiūlyti apsigyventi aštuonviečiuose nameliuose. Namelyje yra šaldytuvas, virdulys, stalas, kėdės, lovos, patalynė, gyvenantiems siūlome bendra virtuvę, WC ir dušus. Mėgstantiems vakaroti lauke, prie namelio įkurti lauko baldai.

Palapinės – mėgstantiems gyventi tikroje gamtoje, yra vietos skirtos palapinėms.

Kemperiai – keliaujantiems siūlo užsukti ir atsikvėpti Paršežerio stovyklavietėje, pasinaudoti bendrais WC ir dušais. Pasimėgauti mūsų siūlomomis pramogomis ar tiesiog pailsėti gražiame gamtovaizdyje.

Jūsų patogumui, gali pasiūlyti šašlykines, iešmus, malkas, vietoje esančioje parduotuvėje galėsite įsigyti maisto ir gėrimų.

*Kaimo turizmo sodyba „Mėlynoji banga„,

Beržlaukio g. 3, Bagdonavo k., Laukuvos sen., Šilalės r.

Mob. +370 687 98682 /

birute.romass@gmail.com /                                                                   Facebook – Kaimo Turizmo Sodyba „Mėlynoji Banga“ /

! Galite rezervuotis ir per www.booking.com

Sodyba „Mėlynoji banga“- gražiosios gamtos, vandens bei laukinės gyvūnijos globojama vienkiemio sodyba, užimanti 5 ha plotą. Tai nuošali vieta nuo miesto šurmulio, pašalinių žmonių, patogiai pasiekiama nuo automagistralinio kelio Klaipėda-Vilnius. Todėl ši vieta ideali švęsti vestuves, jubiliejus ar bet kurią kitą šeimos šventę. Puiki vieta abiturientų išleistuvėms, įmonių organizuojamiems renginiams, konferencijoms, mokymams, sąskrydžiams sveikatingumo stovykloms ar šiaip ramiam poilsiui ar laisvalaikiui praleisti. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį mūsų sodyboje „Mėlynoji banga“ galėsite paplaukioti su valtimi ar vandens dviračiu, galėsite pažaisti krepšinį arba tinklinį. Vaikai galės mėgautis sūpynėmis. Patogumui rengtas ir maudymosi paplūdimys su smėlėta pakrante. Organizuojame“ SVEIKATINGUMO UGDYMO STOVYKLĄ – 2017” Pokylių – konferencijų salė talpinanti iki 200 sėdimų vietų. Miegamieji kambariai – jaukūs, šilti kambariai, minkštos plačios lovos kokybiškam Jūsų poilsiui, kuriuose galės ilsėtis iki 120 žmonių.
Kvėdarna

Alfonso sodyba.

Jauniaus g. 13A, Kvėdarna

Mob. +370 659 31414 /

http://www.kaimai.lt/sodyba/alfonso/

Alfonso Rupšlaukio sodyba kviečia švęsti šventes (vestuves, jubiliejus, krikštynas , gimtadienius, rengti įmonių renginius, klasės susitikimus…) uždara teritorija , automobilių stovėjimo aikštelė , pokylių salė iki 60 asmenų , nakvynė 20 asmenų, šokių salė, serviravimo indai ,virtuvė su įranga, muzikos aparatūra.

Dobilų slėnis su nameliais

Padievaičio km., Kvėdarnos sen., Šilalės r.

Tel.: +370 699 75546 / +370 652 26904 /

info@turistauk.lt/

https://turistauk.lt/stovyklavietes/stovyklaviete-dobilu-slenis-su-namel…

Stovyklavietė Dobilų slėnis, apgyvendinimas nameliuose arba nakvynė palapinėse, baidarių nuoma, pirtis, kubilas, vakarojimui pavėsinės su elektra, maisto gaminimui įrengtos laužavietės – viskas vienoje vietoje be tarpininkų!

Šilalės k. seniūnija

Rimkų slėnis

Biržų Lauko kaimas, Šilalės raj.

Mob. +370 658 22785

Facebook – Rimkų slėnis

Tai vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, gupiokų, bendradarbių susitikimus ir visas kitas šventes, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.
Čia surasite pokylių salę su pirtimi ir antrą pastatą, kuriame yra dvi pokylių salės. Vestuvių metu nuomojami abu pastatai, kuriuose yra apie 50 miegamų vietų. Sodyba tik 2 km nuo Šilalės miesto centro, gražiame Biržų Lauko k., ieškantiems privatumo poilsiui ar savo šventei, vertinantiems natūralų gamtos grožį.

* NEKLASIFIKUOJAMŲJŲ APGYVENDINIMO PASLAUGŲ TEIKĖJAI (2020-10-01)

** KLASIFIKUOJAMŲJŲ APGYVENDINIMO PASLAUGŲ TEIKĖJAI (2020-09-30)