Kazimiero Jauniaus klėtelė-muziejus

BILIETŲ KAINOS

Suaugusiesiems – 0,50 Eur.
Mokyklinio amžiaus vaikams, studentams, Lietuvos kariuomenėje tarnaujantiems profesinės karo tarnybos kariams ir kariams savanoriams, pensininkams – 0,30 Eur.

Nemokamai muziejų lanko: ikimokyklinio amžiaus vaikai, neįgalieji. Pirmąjį mėnesio trečiadienį – mokiniai, studentai, pensininkai, Lietuvos kariuomenėje tarnaujantys profesinės karo tarnybos kariai ir kariai savanoriai.

Leidimas fotografuoti (filmuoti), muziejaus ekspozicijose, saugyklose ir parodų metu, lankytojams, įsigijusiems lankytojo bilietą – nemokamai

Leidimas fotografuoti muziejaus ekspozicijose, saugyklose ir parodų metu, kai atvykstama su profesionalia įranga ar profesionalia fotografų ar kita komanda, asmeniniais tikslais (asmeninės, šeimos ar panašaus pobūdžio profesionalios fotosesijos) – 1,50 Eur.

Leidimas filmuoti muziejaus ekspozicijose, saugyklose ir parodų metu, kai atvykstama su profesionalia įranga ar profesionalia fotografų ar kita komanda, asmeniniais tikslais (asmeniniai, šeimos ar panašaus pobūdžio profesionalūs vaizdo įrašai) – 3,00 Eur.